Онлайн інструменти

В даному розділі вашій увазі пропонуються мої веб-проекти - онлайн інструменти, що можуть стати в нагоді відвідувачам мого веб сайта.

MustLive Perl Pascal Programs Interpreter - Perl Pas Interpreter v.1.5

Програма являє собою інтерпретатор мови Паскаль. Це онлайн версія інтерпретатора.

Дана програма інтерпретує класичну мову Паскаль і має безліч переваг порівняно зі старими засобами розробки на Паскалі під DOS (такими як Turbo Pascal від Borland). І враховуючи, що Паскаль широко використовується серед школярів та студентів (в навчальному процесі, або для власних розробок), то дана програма повинна стати в нагоді всім учням шкіл, технікумів та університетів зі всього світу.

Онлайн версія інтерпретатора являє собою революційну розробку. Це перший в світі онлайн інтерпретатор Паскаля (та й взагалі мабуть перший в світі онлайн інтерпретатор будь-якої мови програмування). Тепер кожна людина в світі може з будь-якого комп’ютера під’єднаного до мережі Інтернет запускати (тестувати) свої власні програми на Паскалі. Особливо онлайн версія цього програмного продукту може стати в нагоді як школярам та студентам, так і викладачам усіх навчальних закладів, яким доводиться працювати з програмами на Паскалі. Тепер працювати з подібними програмами можна буде у найсучаснішій формі.

MustLive Perl U Programs Interpreter - Perl U Interpreter v.1.0

Perl U Interpreter - інтерпретатор мови U. Цю мову програмування та інтерпретатор я розробив у лютому 2008 року.

Дана програма інтерпретує мову програмування U і має безліч переваг порівняно з класичним інтерпретаторами.

MustLive CLX Monitor - MustLive CLX Monitor v.1.0.1

Система моніторингу за добовими програмами в CLX.

Автоматична програмна система для моніторингу за обраними партнерськими програмами на CLX.ru. Як добовими, так і будь-якими іншими.

Статистика моніторингу кеширується, тому сервіс розрахований на великі навантаження (при перегляді). Система дозволяє працювати з необмеженим списком партнерських програм.

MustLive/BPG MySQL Perl/CGI Client - MySQL Perl/CGI Client v.1.08

Клієнт для роботи з MySQL з доступними базами даних і таблицями.

Призначення MySQL Perl/CGI Client в тому, щоб надати зручний і гнучкий клієнтський інтерфейс для СУБД MySQL, а також він може підтримувати численні операційні системи та мови. Використовує DBD::mysql - Mysql drivers for the Perl5 Database Interface (DBI).

З сайту програми можна скачати її останню версію (rar, tarball).