XSS та CSRF уразливості в Google

20:55 08.10.2006

Розповім вам про ще одні уразливості в Гуглі. В минулому місяці я вже писав про XSS уразливість в Гуглі, а зараж продовжу тему уразливостей на сайтах Гугла. Це відома в світі компанія та найпопулярнійший пошуковець, тому й зрозуміла увага, яку приділяють до сайтів Гугла дослідники. І тому сам Гугл повинен серйозно слідкувати за безпекою власних сайтів.

В цьому році в Google було знайдено чимало різноманітних уразливостей. Окрім вже згадуваного мною XSS в Гуглі, в своєму запису Cross Site Scripting Vulnerability in Google (датованого липнем цього року) RSnake повідомляє про нові уразливості в Гуглі (частина з яких вже виправлена). Зокрема про XSS та CSRF. А також про ще один редиректор (я вже писав про попередній редиректор в записі Фішинг за допомогою Yahoo та Google).

До редиректорів я ще поверусь окремо, в інших моїх дослідженнях, а зараз розглянемо XSS та CSRF уразливості.

XSS була знайдена в інструменті додавання RSS feed (в налаштуваннях Персональної сторінки Гугла). Зараз ця уразливість вже виправлена, але ви можете глянути на скріншот на сайті RSnake.

CSRF (Cross Site Request Forgery) була знайдена в інших персоналізованих налаштуваннях Гугла, що дозволяє довільному (зловмисному) сайту змінити дефолтну локацію пошуку по мапам.

В цьому році Гугл все частіше з’являється в новинах :grin: - з повідомленням про нові уразливості на їхніх сайтах. Інші пошуковці, до речі, теж не виключення.


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.