Уразливості на www.cybersecurity.ru

16:15 06.11.2006

11.10.2006

В минулому місяці, 02.09.2006, я знайшов Cross-Site Scripting уразливості на популярному секюріті проекті http://www.cybersecurity.ru. Про що найближчим часом сповіщу адміністрацію проекту.

Детальна інформація про уразливості з’явиться пізніше. Треба дати час адмінам на реакцію з цього приводу.

06.11.2006

XSS:

Уразливості вже виправлені. Лише адмінам cybersecurity.ru варто було мені повідомити про це (нерідко подібні випадки мають місце, коли власники сайтів взагалі не відповідають на мої листи).


4 відповідей на “Уразливості на www.cybersecurity.ru”

 1. Mover каже:

  Можна Вас попросити довідатися, які негаразди можуть бути з “Законодавством України” Верховної Ради: http://zakon.rada.gov.ua/
  Будемо вдячні.

 2. MustLive каже:

  Mover, уточніть будь ласка ваше прохання.

  Ви хочете, щоб я перевірив на уразливості сайт Верховної Ради України? Це цілком можливо :cool:

 3. Mover каже:

  Я прощу, якщо це Вам нескладно, подивітся які можуть бути уразливі місця (негаразди) з безпекою сайту “Законодавство України” ВРУ.
  Навіть можу розказати деякі деталі технології, що використовуєтьс, але листом. Все, що відкрито - можна перевіряти, безумовно, якщо це нам не сильно зашкодить. =) Ми завжди раді, якщо наша якісна робота буде корисною іншим, але і не відмовляємось від будь-якої допомоги. Тому що на все знань та глаз не вистачає.

 4. MustLive каже:

  Mover, це все можливо. І зокрема я постараюсь, щоб вам це сильно не зашкодило - все за для поліпшення безпеки сайту Верховної Ради.

  Ось, будь ласка Безпека сайту Верховної Ради України.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.