Вийшли Firefox 2.0 та Internet Explorer 7

19:33 28.10.2006

Нещадавно відбулися дві важливі події в житті кожного інтернетчика і веб розробника: 19.10 вийшов IE7, а 24.10 вийшов Firefox 2.0.

Firefox 2.0

Нова версія Firefox містить нові теми інтерфейсу і додаткові засоби безпеки, такі як вбудований захист від фішинга. Крім того, вона наділена пам’яттю сеансу, котра при повторному відкритті браузера повертає його на ті веб-сторінки, що проглядалися перед виходом із програми. Внесено зміни й у технологію імпорту RSS, що тепер пропонує список каналів з назвами і першими рядками.

Internet Explorer 7

Нова версія IE пропонує користувачам можливість переглядати веб-сайти в закладках, оснащена вбудованим модулем для читання каналів RSS, поліпшеною функцією друку та захистом від фішинга.

При тому, що IE7 щойно вийшов, в ньому вже знайдені уразливості :!: про що я окремо повідомлю.

FF2 я вже викачав, для ознайомлення з найостаннішою версією Firefox (бо зараз я користуюся Mozilla та старою версією Firefox). Потрібно рухатися далі. Ну і оцінити новий продукт зі сторони безпеки. IE7 поки ще не викачував, але з часом прийдеться це зробити - щоб мати можливість тестувати веб сайти. Щоб вони корректно функціонували як в старих версіях браузерів, так і нових версіях (IE та Firefox).


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.