Вийшов WordPress 2.0.5

18:00 29.10.2006

Вчора вийшла нова версія движку WordPress 2.0.5. Всім хто користується попередніми версіями рекомендується оновити движок своїх сайтів.

WordPress 2.0.5 - це останній стабільний реліз Вордпреса, який доступний для скачування з сайта виробника. В даному релізі виправлено чимало помилок і секюріті уразливостей (близько 50 бакфіксів після попередньої версії), тому остання версія дуже рекомендована для всіх користувачів движку WordPress.

Зокрема були виправлені ті уразливості, про які я повідомив розробників Вордпрес (в тому числі Численні уразливості в WordPress). Але враховуючи мою завантаженність, а також деяки проблеми (в минулу п’ятницу заглючила материнська плата, і до сих пір її ще не відремонтували, і тому я без свого ПК), я не встиг написати їм деталі про всі знайдені уразливості в WP (із числа тих, що запланував розповісти, бо ще чимало я планував їм розповісти вже після виходу нової версії). Тому я найближчим часом планую вислати розробникам WP нову інформацію, щоб непофіксені досі уразливості були виправлені в наступному релізі.


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.