Хакерська активність

18:18 26.11.2006

Як ви знаєте і могли не раз чути про це в ЗМІ (як офлайнових, так і онлайнових ЗМІ), хакери періодично взламують сайти. Взломи, дефейси та інші прояви - це звичайна активність хакерів (а також скрипт кідісів). В різних сегментах всесвітньої мережі ці прояви різняться, як за кількісними так і за якісними показниками, але в цілому в Інтернеті регулярно взламують сайти, в не залежності від його фізичного і віртуального місця знаходження - хакають і в Уанеті, і в Рунеті, і на заході.

Ось про хакерську активність я і хочу вам розповісти. При чому я планую регулярно піднімати дану тему (так як є чимало цікавої інформації з цього приводу).

Зокрема я планую зробити декілька оглядів хакерскьої активності в Рунеті - базуючись на інформації від секлаба, так як securitylab.ru регулярно публікує звіти про хакерську активність в Рунеті і я планую зробити власні огляди їхніх звітів. Щоб ви могли побачити узагальнену активність хакерів в Рунеті, а також могли порівняти з подібною активностю в Уанеті.

І прочитавши декілька подібних звітів на секлабі, в мене з’явилася ідея створити аналогічний звіт про хакерску активність в Уанеті. Яку я теж буду публікувати періодично, роблячи регулярні звіти про діяльність хакерів в Уанеті. Щоб можна було як відслідковувати динаміку і бачити процеси, які мають місце в нашому сегменті Мережі, а також буде можливість порівнювати з активністю хакерів в інших ділянках Інтернета.

Це я роблю вам анонс даного звіту ;) . Перший випуск якого я вже почав готувати і найлижчим часом опублікую. Зараз як раз збираю інформацію про діяльність хакерів в Уанеті. Подібний звіт буде цікавим і корисним для всіх кому близька дана тема.


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.