Уразливість на сайті Президента Словакії

22:45 19.01.2007

Продовжуючи тему уразливих президентських сайтів, після публікації новини про Уразливість на сайті Президента Білорусії, анонсую нового номінанта.

Сьогодні я знайшов Cross-Site Scripting уразливість (UXSS в PDF) на http://www.prezident.sk - сайті Президента Словацької республіки. Адмінам сайта www.prezident.sk я вже вислав інформацію про дану уразливість. Так що вони зможуть проаналізувати ситуацію і при бажанні виправити уразливість.

XSS:

На сайті п’ятого номінанта також не одна подібна UXSS уразливість. Всьго знайшов дві pdf-ки на сайті Президента Словакії, плюс три лінки на pdf-ки на одному урядовому сайті (але потенційно на сайті ще можуть бути подібні діри).

P.S.

Це п’ятий приклад з серії уразливих президентських сайтів. На даний час я припиняю цю президентську фієсту, сподіваюся і відвідувачі мого сайту і самі президенти (та адміни їх сайтів) зрозуміли, що за безпекою треба слідкувати.

Може ще з часом повернуся до цієї теми, а зараз продовжу свою роботу в звичному режимі - буду публікувати інформацію про діри на тих сайтах, які відвідую (а також планую розповісти про діри на сайтах спецслужб - щоб вони не розслаблялися :-) , на додаток до вже опублікованої інформації про діри на сайтах спецслужб США).


2 відповідей на “Уразливість на сайті Президента Словакії”

 1. Nickispeaki каже:

  Докукин

  Докукин - ДОКУКИН ДОКУНИН ДОКУЧАЕВ

  Докука, докучай - тот, кто докучает. Фамилия, вероятно, происходит от мирских имен, присваиваемых капризным, беспокойным детям. (Ф) Имя Докука, Докуня могли дать в профилактических целях, дабы ребенок был не докучливым а спокойным, тихим. (Э) В ‘Ономастиконе’ Веселовского можно найти: Докука, Докукин: Калина Докука, крестьянин, 1572 г.; Ульяна Докука, холопка, 1595 г., Новгород; Дмитрий Поспелов, помещик, 1572 г., Суздаль Докуня, крестьянин, 1504 г., Владимир; Афанасий Докунин, 1638 г., Москва Докучай, Докучаев. Докучай Засецкий, дворянин, 1592 г.; Докучай Онисимов Вараксин, Деревская пятина; Матвей Докучаев, подьячий Тайного приказа, 1663 г., Москва Докучка Никифор, крестьянин, 1627 г., Белев

  це про Вас, Евгене.

  сподобалися Ваші дослідження…. ; :lol:

  дещо про Вас дослідив…. продовжую….. вже на сайті був.. старезний такий… народилися в 1983 році, проживаєте в Києві, телефон може от знайдеться…. 8)

 2. MustLive каже:

  Nickispeaki

  Радий, що сподобалися мої дослідження.

  Про історію моєї фамілії мені відомо, тому можна не нагадувати. Наврядчи хтось із згаданих в довідці людей був моїм родичем. Хоча в Москві є вулиця Докукіна, і я не виключаю, що названа вона в честь одного з моїх родичів. Але мої пращури - то не про мене, бо кожен з нас є унікальною людиною.

  дещо про Вас дослідив

  Будь ласка. Я відкрита людина, і в Інтернеті достатньо публікую відомостей про себе. Тому, хто бажає, завжди може знайти дану інформацію і з нею ознайомитися ;-) .

  Додатково про мене можна дізнатися на моєму сайті: http://bpg.rxt.ru/ru.shtml?mustlive

  На моєму домашньому сайті ви вже були, там можна знайти багато інформації про мене. Сайт не старий, він є моїм найпершим сайтом.

  Знайти мої координати неважко. Як мої сайти та емайли, так і інші координати (аську, телефон). В Мережі доступні моя робоча адреса та телефон, а при бажанні можна знайти і домашній телефон :-) . Знайти інформацію про мене не є проблемою (головне не лінитися), як я казав, я відкрита людина. Головне, для всіх хто дуже хоче зі мною поспілкуватися, це не відволікати мене попусту (а таких персонажів вистачає - тому не варто спамити мені). Я дуже зайнята людина :!: - тому слід звертатися до мене лише по справам.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.