Визначені цілі хакерів на 2007 рік

19:25 20.01.2007

Експерти в області комп’ютерної безпеки попереджають, що в наступному році основною мішенью для своєї активності хакери можуть вибрати мобільні телефони, інтернет-пейджери та соціальні мережі, такі як MySpacе. Зміна орієнтирів обумовлена, у тому числі тим, що зросла свідомість користувачів при роботі з електронною поштою, за допомогою якої поширювати шкідливі програми і фішингові листи стає все складніше.

З прогнозом згодний фахівець компанії Trend Micro Дейв Ренд, що відзначає, що тактика зловмисників стає все більш витонченою. Соціальні мережі можуть стати для хакерів джерелом даних про зареєстрованих користувачів, що потім будуть використовуватися для точно вивірених атак.

Для збору інформації про майбутні “жертви” фішери будуть переглядати сайти, що дозволяють користувачам розміщати свої фотографії й іншу конфіденційну інформацію. Згідно з прогнозами аналітиків, у небезпеці виявляться й шанувальники спілкування за допомогою систем миттєвих повідомлень, а також користувачі служб IP-телефонії.

Експерти McAfee також радять бути вкрай уважними власникам сучасних смартфонів, КПК і ноутбуків, оскільки очікується сплеск атак на портативні пристрої. В Trend Micro, у свою чергу, очікують підвищеної уваги хакерів до нової версії браузера Internet Explorer і операційній системі Windows Vista.

У McAfee попереджають, що зловмисники винаходять нові методи внутрікорпоративного шпигунства. Для здійснення кіберзлочинів хакерські групи все частіше наймають студентів комп’ютерних спеціальностей, яких потім використовують у якості інсайдерів.

По матеріалам http://www.securitylab.ru.


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.