Google виключив конфіденційні дані з “чорного списку” фішингових сайтів

17:37 28.01.2007

Компанія Google видалила випадково занесені в базу конфіденційні дані користувачів зі списку фішингових інтернет-ресурсів, що поповнюється при сприянні рядових користувачів Мережі, що працюють із браузером Firefox із установленим Google Toolbar з функцією Safe Browsing. Відзначимо, що дана функція відсутня у версії Google Toolbar для браузера Internet Explorer.

Дані про облікові записи користувачів містилися разом з URL скомпрометованих веб-сайтів, занесеними в “чорний список”. Представники інтернет-гіганта також повідомили, що компанія впровадила спеціальний фільтр, що автоматично перевіряє інформацію, що надсилається користувачами, на наявність конфіденційних даних і перешкоджає їх занесенню в базу. Крім того, Google розсилає користувачам, чиї дані випадково виявилися в “чорному списку” електронні повідомлення з порадою змінити паролі.

Конфіденційні дані користувачів у списку Google були виявлені на початку січня фахівцями компанії Finjan Software, про що останні негайно повідомили в Google. На додаток до імен і паролів у базу також потрапили адреси електронної пошти.

По матеріалам http://security.compulenta.ru.

P.S.

Safe Browsing виявився не таким вже безпечним ;-) . Тому слід бути уважним, перед тим як відправляти дані про фішерські сайти, щоб ненароком ваші конфеденційні дані не потрапили до самих фішерів.


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.