Підсумки хакерської активності в Уанеті в 2006

20:49 01.02.2007

В своєму звіті Хакерська активність в Уанеті в 2006 я навів дані про діяльність хакерів в Уанеті за шість місяців 2006 року (літо-осінь) - за період з 01.06.2006 по 30.11.2006.

Зараз я надам додаткову інформацію про хакерську активність в Уанеті за грудень та підведу підсумки за 2006 рік.

За грудень були взломані наступні сайти:

 • сайт www.mobilnik.ua (невідомимим хакером) - 07.12.2006 (по інформації ain.com.ua)

За весь 2006 рік (за останніх його 7 місяців, що я проаналізував і знайшов інформацію) в Уанеті було проведено 5 атак на веб сайти. Це дуже маленька цифра, і дуже низька активність хакерів (в порівнянні з іншими регіонами Інтернету), але це вже щось, активність є (відмінна від нуля) і вона продовжує зростати.

В 2006 році загалом були атаковані наступні ресурси: sprotiv.info, silver.biz.ua, gorod.lugansk.ua, www.stereoliza.com та www.mobilnik.ua.

Причому зазначу, що це лише офіційна інформація, про яку власники сайтів офіційно заявили в пресу (зокрема в інтернет ЗМІ), тим самим підвердивши її. Бо ще є інша інформація, не підверджена (наприклад про взлом сайта Кабміну, про що в мене в коментарях писали). Такий малий об’єм даних про взломи також свідчить про те, що більшість випадків просто приховується (або про них навіть не здогадуються, бо атаки хакерів просто не виявляються).

Головні причини, що подібної інформації вкрай мало, в тому що з однієї сторони хакерська активність в Уанеті дуже низька, а з іншої - про подібні випадки ЗМІ згадують не часто. Тому активність і хакерів і ЗМІ вкрай низька. Але ситуація змінуються - разом з розвитком Уанету і поширенням доступа до Мережі в Україні.

До мене ще ніхто не проводив досліджень в цьому напрямку і я буду змінювати дану ситуацію. Тому очікуйте в цьому році на нові звіти про хакерську активність в Уанеті.


2 відповідей на “Підсумки хакерської активності в Уанеті в 2006”

 1. guman каже:

  a hto hoche kazaty na uves` inet, scho jogo site polomaly? tomu tobi bude duge vagko zbiraty taku infu

 2. MustLive каже:

  Так, guman, я це розумію. Але буду наполегливо працювати в цій сфері, щоб доносити до людей дану інформацію і вести статистику хакерської активності в нашому сегменті Мережи.

  З іншого боку, деякі діячі Уанету все ж таки публікують інформацію про взломи - в пресі зокрема, піаряться :) . Так що інформація хоч по крихтам буде з’являтися і я її буду знаходити. А разом зі зростанням Уанету, буде й збільшуватися потік подібної інформації.

  Зазначу, що в інших країнах і активність хакерів вища і статистичних відомостей вистачає - інформацію дістають і публікують, незважаючи на те, що багато хто не зацікавлений в розголошенні даних фактів (прочитай про те, що Індія залишається раєм для хакерів). Так що все реально, і для нових звітів знайдеться інформація.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.