У 2006 році в результаті дій хакерів зросли втрати європейських банків

23:21 17.04.2007

Відповідно до опитування європейської дослідницької компанії Experian, кількість випадків крадіжок персональних даних у 2006 році зросла на 67% у порівнянні з 2005 роком. Основним джерелом крадіжок, як неважко здогадатися, опитані назвали Інтернет.

Experian говорить, що з 2124 жертв, що так чи інакше постраждали від рук інтернет-злочинців, більше половини відзначили, що характер роботи шахраїв став більш організованим, багато хто позбавлялися даних, потім виявляли їх у продажі на ряді хакерських ресурсів.

У компанії говорять, що за минулий рік викрадачі даних остаточно сформувалися в ринок зі своїми законами і правилами, створивши, так звані анти-соціальні мережі.

Найчастіше зловмисники вступали в контакт із потенційними жертвами за допомогою електронної пошти (більш 60% випадків). Найбільші фінансові втрати користувачі несли у випадку крадіжок номерів кредитних карт і номерів банківських рахунків.

У середньому по Європі збиток від крадіжок банківських карт виріс на 28% у порівнянні з 2005 роком. Власники карт, що стали жертвами хакерів, у середньому торік позбавлялися порядку 3000 доларів, у той же час середній банк втратив від дій зловмисників майже по 10000 доларів.

По матеріалам http://itua.info.


Одна відповідь на “У 2006 році в результаті дій хакерів зросли втрати європейських банків”

  1. Игорь каже:

    хакеры реальные пацаны, пусть дрючат эти банки :mrgreen:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.