Інтернет може поповнитися “фінансовим” доменом

23:34 19.04.2007

Розробник додатків для захисту від вірусів і вторгнень - компанія “F-Secure” запропонувала міжнародній корпорації по розподілу доменних імен (ICANN) створити домен “.safe”, призначений спеціально для фінансовий установ. На думку компанії, це дозволить відгородити користувачів від шахраїв, що створюють підробні веб сайти відомих банків та фінансових компаній. Таким чином, кібер-злочинці шляхом обману довідаються в користувачів паролі й одержують доступ до їх банківських рахунків.

Як повідомляє прес-центр “F-Secure”, створювати сайти в “фінансовому” домені зможуть тільки перевірені фінустанови. Таким чином, користувачі зможуть бути впевнені, що заходять на ресурс реального банку, і безпечно здійснювати фінансові операції через Інтернет.

Представники компанії відзначають, що в окремій доменній зоні провайдерам і компаніям, що займаються інформаційною безпекою, буде простіше побудувати надійні захисні механізми.

Раніше фахівці компанії “Panda Software” повідомляли, що на сьогоднішній день практично не існує банка, що пропонує онлайн-послуги, що не був би уразливий для атак т.зв. банківських троянів. Віруси цього виду склали 20% усіх троянів, що були виявлені компанією в 2006 році.

Банківські трояни використовуються для перехоплення доступу до банківських сайтів і крадіжки інформації, що вводиться на цих сторінках. Зокрема, це номера рахунків, кредитних карт, пін-коди і паролі. Після цього трояни відправляють отриману інформацію своєму творцю, що може використовувати її для здійснення усіх видів злочинів - від крадіжки грошей до “підміни особистості”.

По матеріалам http://news.liga.net.


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.