Інтернет - неймовірно вороже місце

19:28 28.04.2007

Організована злочинність постійно атакує Інтернет, котрий став неймовірно ворожим місцем.

Організована злочинність проникає у ваш комп’ютер, щоб використовувати його для організації великомасштабних злочинних діянь - наприклад, фішинга; а програми, що використовуються хакерами, пишуться в Росії. Таку думку висловив Філ Циммерман, творець програми PGP, в інтерв’ю з блогером Діном Такахаши.

Злочинці заробляють за допомогою Інтернету багато грошей. Коли сегмент VoIP виросте настільки, що залучить їхню увагу, вони займуться і телефонією, почнуть прослухувати конфіденційні розмови, заволодіють інсайдерською інформацією. При цьому люди, що займаються подібними речами, не повинні бути фахівцями. Не виключено, що в Росії є люди, що створюють програмне забезпечення і згодом продають його злочинцям. Це також означає, що зловмисникам стануть доступні телефонні розмови прокурорів і суддів, інформація про інформаторів та свідків. Це може вплинути на роботу системи правосуддя, стверджує розробник PGP.

На думку джерела, настільки грізний прогноз зробить непогану рекламу для циммермановської розробки. Побоювання Циммермана підтверджують і слова Брюса Шнайера, автора “Прикладної криптографії”, котрий упевнений, що VoIP має потребу в сильній криптографії.

З зауваженням Діна Такахаши про те, що уряду може не сподобатися шифрування VoIP-размов, Філ Циммерман погодився. Однак замітив, що уряд довго пишався своїми можливостями по вторгненню в особисте життя громадян шляхом прослуховування телефонних дзвінків, однак найближчим часом ситуація зміниться завдяки широкому поширенню інтернет-телефонії.

По матеріалам http://itnews.com.ua.


2 відповідей на “Інтернет - неймовірно вороже місце”

  1. trovich каже:

    Щодо фішингу, інсайдерства та викрадень конфіденційної інфи. Це все існувало відколи існує людство, й існуватиме допоки хтось не вб’є всіх людей (слава роботам!). Тільки назви змінюються. Те, що називали “лохотроном” наразі називають “риболовлею”. Різниця тільки у гіперболізації сприйняття в Інтернет: ледь не щомісяця виникають чи то супермегавіруси, котрі погрожують знищити все на своєму шляху, чи то панацеї від спаму чи всіх_на_світі_загроз. Отже, це все порожні балачки задля самопіару, коли у людини є продукт, котрий можна впарити за непогані грошенята.

  2. MustLive каже:

    trovich, ти теж звернув увагу на піар складову цієї новини :D . Причому піаром пронизаний весь текст новини, як піаром Циммермана, так трохи і піаром Шнайера (бо у кожного з них є свої програмні продукти які “значно підвищать безпеку вашої інформації” - кращий софт тільки у нас, весняний розпродаж).

    В цьому я з тобою солідарен. Філ Циммерман явно піариться, не соромлячись в епітетах :-) . Причому окрім нас, про цей аспект відкрито заявив і Дін Такахаши (котрий брав інтервью), що Філ піариться. Але тим не менш, вийшов матеріал для цікавої новини.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.