Декілька уразливостей в Microsoft Internet Explorer

23:37 29.04.2007

Виявлено декілька уразливостей в Microsoft Internet Explorer. Уразливі версії: Internet Explorer 5.01, Internet Explorer 6.x, Internet Explorer 7.x.

Знайдені уразливості дозволяють віддаленому користувачу виконати довільний код на цільовій системі.

1. Уразливість існує через помилку при ініціалізації COM об’єктів Imjpcksid.dll та Imjpskdic.dll, не призначених для ініціалізації в Internet Explorer. Віддаленний користувач може викликати ушкодження пам’яті і виконати довільний код на цільовій системі.

2. Уразливість існує через помилку при ініціалізації COM об’єктів Msb1fren.dll, Htmlmm.ocx і Blnmgrps.dll, не призначених для ініціалізації в Internet Explorer. Віддалений користувач може викликати ушкодження пам’яті і виконати довільний код на цільовій системі.

3. Уразливість існує через помилку при обробці відповідей FTP сервера. Віддалений користувач, що контролює FTP сервер, може за допомогою спеціально сформованої відповіді викликати ушкодження пам’яті і виконати довільний код на цільовій системі.

 • Несколько уязвимостей в Microsoft Internet Explorer (деталі)

2 відповідей на “Декілька уразливостей в Microsoft Internet Explorer”

 1. trovich каже:

  Ви користуєтесь IE і досі не належите до жодного БотНету? Тоді ми йдемо до вас :twisted:

 2. MustLive каже:

  :-D

  В наш час таких залишилось небагато.

  До речі, враховуючі темпи розвитку ботнетів, найближчим часом ми можемо зіткнутися з війнами ботнетів - BotNet Wars :-) (битви вірусів вже мали місце, хоча й рідко, очікуємо на битви бот-мереж).

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.