Аудит безпеки мережевих пристроїв

Окрім аудиту безпеки ваших веб сайтів та веб додатків, ви можете звертатися за аудитом безпеки мережевих пристроїв (Security Audit of network devices).

Слідкувати потрібно як за безпекою сайтів, так і мережевих пристроїв. В яких уразливостей вистачає - в IP камерах, DVR, принтерах, роутерах, тощо.

Аудит безпеки мережевих пристроїв

Про уразливості в тисячах моделей мережевих пристроїв я писав багато разів. Сам знайшов численні уразливості в різних мережевих пристроях десятків виробників, у тому числі в веб камерах і DVR, принтерах, ADSL модемах, VoIP шлюзах, комутаторах (switch), проводових роутерах (router), Wi-Fi роутерах і точках доступу, фаєрволах (firewalls, WAF і Network Security Firewall), VPN та навіть картах пам’яті SD Card з Wi-Fi. Наприклад, уразливості в мережевих камерах Hikvision, в ASUS RT-N10 та в комутаторі D-Link DGS-3000-10TC. Враховуючи, що жоден виробник мережевих пристроїв по суті не слідкує за безпекою, то вкладати в аудити безпеки мають користувачі цих пристроїв.

Замовити аудит безпеки мережевих пристроїв.

При замовленні аудиту декількох пристроїв діють знижки. Замовити аудит безпеки мережевого пристрою можна по електронній пошті або через контактну форму:

 

Аудит безопасности сетевых устройств (на російській мові)