Захист від шкідливого коду (malware)

Окрім замовлення аудиту безпеки вашого сайта ви також можете замовити послуги захисту від malware.

Інформування про секюріті інциденти на веб сайтах.

Ви можете замовити моніторинг будь-якої кількості ваших сайтів. Які можуть перевірятися на предмет взлому (дефейсу та інших видів взлому) та інфікування шкідливим кодом (malware). А також по багатьом іншим критеріям.

Проблеми безпеки на сайті можуть порушити його роботу, привести до витоку інформації, негативно вплинути на репутацію, а при інфікуванні шкідливим кодом - навіть призвести до зараження malware відвідувачів сайта. При цьому пошукові системи помітять сайт “міткою інфікованості”, що зменшить трафік з пошукових систем. Тому варто слідкувати за станом своїх сайтів.

Перевірка в системі SecurityAlert відбувається автоматизовано щогодини, цілодобово, 24/7/365. При наявності будь-яких секюріті проблем на сайті, ви будете проінформовані по електронній пошті.

Відео демонстрація системи SecurityAlert.

Вартість даної послуги - договірна.

Видалення шкідливого коду (malware).

Якщо ваш сайт інфікували, але ви самі не можете почистити сайт (знайти і витерти всі екземпляри шкідливого коду з сайту), то можете замовити послугу видалення malware.

Після проведення процедури очищення, ваш сайт знову стане безпечним для вас і всіх відвідувачів та пошукові системи знімуть свої “мітки інфікованості” з сайта (що збільшить трафік з пошукових систем).

Вартість даної послуги - договірна.

Видалення бекдорів (backdoor).

Якщо ваш сайт взломали з метою дефейса, інфікування, black SEO чи на сайті є інші сліди взлому, то зловмисники могли залишити чорний хід - backdoor. За для контролю над вашим сайтом навіть після того, як ви виправите уразливості на ньому.

Окрім видалення слідів взлому, для захисту вашого сайта також потрібно витерти всі бекдори. І якщо ви самі не можете знайти і витерти всі бекдори з сайту, то можете замовити послугу видалення бекдорів.

Вартість даної послуги - договірна.

Розслідування інцидентів.

Для розслідування інцидентів на сайті чи цілому сервері, як то взлом з дефейсом, викраденням даних чи розміщенням seo лінок, розміщення вірусів та інші наслідки компрометації, можна провести аналіз логів веб сервера. Для цього потрібні актуальні логи.

Вартість даної послуги - договірна.

Захист від шкідливого коду.

Замовити інформування про секюріті інциденти на веб сайтах, видалення шкідливого коду, видалення бекдорів або розслідування інцидентів з сайту можна по електронній пошті або через контактну форму:

 

Защита от вредоносного кода (malware) (на російській мові)