Нові уразливості на meta.ua

17:35 06.01.2007

16.10.2006

До раніше згадуваних уразливостей на meta.ua (Уразливості на meta.ua та Уразливість на lib.meta.ua), додам про нові уразливості на проектах пошукової системи МЕТА. Зокрема на проектах http://rabota.meta.ua та http://zakon.meta.ua.

Деякий час тому, 08.10.2006, після дослідження сайту про пошук роботи (Уразливість на www.prorobotu.net.ua), які періодично попадають в моє поле зору, я зайшов на ще один подібний сайт, на цей раз на Меті, і знайшов декілька Cross-Site Scripting уразливостей на rabota.meta.ua. А 12.10.2006, досліджуючи Безпеку сайту Верховної Ради України, знайшов уразливість на zakon.meta.ua. Про що найближчим часом сповіщу адміністрацію Мети.

Детальна інформація про уразливості з’явиться пізніше. Треба дати час адмінам на реакцію з цього приводу.

29.12.2006

XSS:

zakon.meta.ua

Уразливість вже виправлена.

06.01.2007

XSS:

rabota.meta.ua

Дані уразливості досі не виправлені.

На жаль Мета виправляє помилки вібірково - частину виправляє, частину ні (при тому, що нові діри, про які писав нещодавно, вони вже виправили і повідомили мені про це, а от деякі зі старих дір досі так і не виправили).


2 відповідей на “Нові уразливості на meta.ua”

  1. Иван каже:

    rabota.meta.ua - совместный проект. Мы уведомим разработчиков об уязвимостях и будем ждать пока они их исправят.
    На своих проектах мы стараемся не допускать уязвимостей (особенно на ключевых проектах), и в случае их нахождения - исправлять в течении суток.

  2. MustLive каже:

    Иван, теперь всё прояснилось, стало понятно почему вы сразу же не выправили указанные уязвимости на rabota.meta.ua. Главное, чтобы вы проследили за этим.

    Ну а безопаность проектов Меты постоянно растёт, и по возможности все найденные уязвимости вы оперативно исправляете (весьма оперативно, по сравнению с другими проектами Уанета). Но всё же есть ещё что улучшать ;-) , и я ещё буду не раз упоминать об уязвимостях в различных проектах Меты.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.