Уразливості на job.ukr.net

16:26 07.12.2006

29.10.2006

В минулому місяці, 09.09.2006, я знайшов чимало уразливостей на відомому проекті http://job.ukr.net (кілька SQL Injection, SQL DB Structure Extraction та Cross-Site Scripting). Про що найближчим часом сповіщу адміністрацію проекту.

Це далеко не перший випадок уразливостей на сайтах про роботу. Я вже писав раніше про інші уразливі сайти про роботу, зокрема Нові уразливості на meta.ua, Уразливості на 101.kiev.ua, Уразливість на www.prorobotu.net.ua та інші.

Детальна інформація про уразливості з’явиться пізніше.

07.12.2006

XSS:

SQL DB Structure Extraction:

http://job.ukr.net/viewvac/index.php?categ=1&region=1-

В коді сторінки виводить структуру БД сайту.

SQL Injection:

Дані уразливості вже виправлені. Але адміни виправили не всі уразливості, про які я їм повідомив.

SQL Injection:

Дана SQL Injection так і не була виправлена. Використовуйте цю уразливість на власний страх і ризик ;) . Поки вона працює і доки її не виправлять адміни job.ukr.net.


6 відповідей на “Уразливості на job.ukr.net”

 1. Dimi4 каже:

  +1 За скулю) В хакері описали повний злом.
  А я знайшов активку на пошті) uasc.org.ua/2009/06/active-xss-на-пошті-ukrnet/

 2. MustLive каже:

  Dimi4, завжди будь ласка ;-) .

  А в якому це номері описали взлом ukr.net і що через мою SQLi? Якщо через знайдену мною дірку, то хоч про мій сайт в статті згадали? :-)

  Бо зазначу, що в 2006 мені приходили по ємайлу погрози від укр.нету за публікацію цієї SQL Injection. Іноді мені пишуть погрози люди, яким не подобається оприлюднена в мене на сайті інформація (це роблять лише невиховані люди і це рідкі випадки).

  А я знайшов активку на пошті)

  Молодець, активна XSS - це добра знахідка.

  Можеш розіслати користувачам даної пошти листи з кодом, в якому в пейлоаді буде вказаний редиректор на мій сайт :-) . Хай зайдуть почитать про веб безпеку (як юзери укр.нету, так і їх адміни).

 3. 525 каже:

  Ну що тут ще сказати ) Систему вони здається поміняли , але в них там більша частина серверів в інєкціях , tv.ukr.net недавно був ще в ауті (з нього траф на сплойти лили) аж раптом адміни спохватились і шелл видалили адмінку скрили, а багу не прикрили як і на решті їх сайтів !! Нездивуюсь якщо скоро база юзерів ukr.net буде ходити по неті за 50 зелених)) І Смішно і плакати хочеться , тут попробуй їм щось скажи про вразливість , все СБУ за тобою полювати буде потім!

 4. MustLive каже:

  Так, дірок в них вистачає. І причому роками, і причому вони як не слідкували за безпекою, так і не слідкують, незважаючи на те, що я з 2006 року неодноразово привертав їх увагу до цієї проблеми і повідомляв про численні дірки.

  І Смішно і плакати хочеться , тут попробуй їм щось скажи про вразливість , все СБУ за тобою полювати буде потім!

  Ну, я з таким не стикався :-) - спокійно їм повідомляв про уразливості на їхніх сайтах. Хоча доводилося чути (в 2006 році) погрози від одного з керівників Укрнету (і він явно натякав на СБУ) стосовно вищенаведеної SQLi - це замість спасибі. Але вони як забивали на безпеку раніше, так і зараз продовжують це робити, скільки не звертай на це їхню увагу.

 5. 525 каже:

  MustLive каже:
  “Ну, я з таким не стикався - спокійно їм повідомляв про уразливості …. ”
  Та на тебе вже там(сбу) папка давно є, звичайно якщо ти не працюєш на них ))) якщо щось серйозне буде , за тобою першим приїдуть і навішають того щой не робив…

 6. MustLive каже:

  Ну, ти дуже “добрий” персонаж, судячи з твої слів :-D . Веселу картину обмалював мені - неначе в курсі всіх справ в цій конторі (може тому, що там або на них працюєш) :-) .

  В своєму попередньому коментарі я мав на увазі, що ти перебільшуєш, що при повідомленні Укрнету про дірки, за тобою все СБУ буде полювати. За просто повідомлення про дірки не буде, а ось за щось більш серйозне цілком може бути.

  Візьми наприклад той випадок, коли через рік після мене один персонаж з Києва знайшов дірки на job.ukr.net (бо вони навіть після моїх повідомлень продовжили забивати на безпеку на цьому та інших своїх сайтах), покахав сайт та написав про це статтю в журнал Хакер. Були до нього притензії від Укрнету чи від СБУ? Я про це нічого не чув. Тому я важаю твої переживання з приводу повідомлень Укрнету перебільшеними.

  звичайно якщо ти не працюєш на них )))

  Ні, не працюю ;-) . Ні на СБУ, ні на інші спецслужби України.

  приїдуть і навішають того щой не робив…

  Це вони можуть зробити будь-кому, хто мав справи з Укрнетом, чи не мав, головне щоб були достатні причини їм придовбатися. Тому не треба займатися криміналом, слід робити тільки добрі справи і тоді все буде добре.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.