Уразливість на www.iss.net

16:32 13.01.2007

12.11.2006

У вересні, 18.09.2006, я знайшов Cross-Site Scripting уразливість на https://www.iss.net - сайті відомої секюріті компанії Internet Security Systems. Про що найближчим часом сповіщу адміністрацію сайту.

Детальна інформація про уразливість з’явиться пізніше. Треба дати час адмінам на реакцію з цього приводу.

13.01.2007

XSS:

Дана уразливість досі не виправлена.

Ось можете і зробити висновок про їх власний сканер безпеки ISS Internet Scanner. І самі уразливість не знайшли (ні їх спеціалісти, ні їх сканер) і до моїх попереджень не прислухались - діра так і залишилась.

До речі, як я глянув на їх сайті (ще коли в вересні заходив), деякий час тому компанія IBM купила Internet Security Systems (нова назва компанії IBM Internet Security Systems). Тому ISS слід ще більше приділяти увагу безпеці власного сайту.


2 відповідей на “Уразливість на www.iss.net”

  1. guman каже:

    мабуть вони подумали що головне надути щоки, а дірки в сайті то другорядне :P . Їх логотип “ahead of the threat” перекладається приблизно як “ISS попереду загрози!” :?

  2. MustLive каже:

    Так, вони по переду паровоза, вони вище над всілякими уразливостями :)

    Може просто після того, як їх купила IBM, вони були дуже заклопотані та не було часу до дір на їх сайті. Або просто вони вирішили, що вже бабла у них вистачить на багато років :D , то й можна нічого не робити.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.