Шахрайство в Інтернет

18:41 13.01.2007

В даній статті на секлабі розповідається про шахрайство в Інтернеті і в першу чергу про фішинг.

В наш час найбільш розвиненою формою шахрайства в Інтернет є фішинг. Типовими інструментами фішинга є електронна пошта (поштові повідомлення, що використовують методи соціальної інженерії) та спеціально розроблені веб сайти.

В статті розповідається про те, що таке фішинг, що таке вішинг (різновид фішинга) та фармінг. Та як захиститися від цього (для захисту насамперед треба використовувати здоровий глузд). Наводиться статистика про число фішинг розсилань та фішерских сайтів у світі з травня 2005 по травень 2006 року (ці показники постійно зростають).

Про фішинг та його прояви я вже писав раніше (Фішинг за допомогою Yahoo та Google) і планую додатково розповісти про фішинг атаки через пошукові системи та популярні сайти.

В статті наводиться приклад фішингового листа, сторінки фішингового сайта та приклад з підробленою mail-адресою відправника. Наводиться лист в якому є тільки одна фишерска лінка з багатьох правдивих. Наводиться зразок фішингового листа користувачам пошти Mail.ru. Згадуються генератор одноразових паролів, USB токени та JAVA токени для телефону.

  • Мошенничество в Интернет (деталі)

2 відповідей на “Шахрайство в Інтернет”

  1. guman каже:

    Так, може це не така вже й серйозна проблема. Може треба бути просто уважним і не тиснути на перший ліпший лінк 8O у листі що прийшов на мило.

  2. guman каже:

    навіть якщо він прийшов від самого себе :lol:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.