Mozilla обновила браузер Firefox 1.5

20:47 23.11.2006

Співтовариство Mozilla.org випустило обновлену версію браузера Firefox 1.5.

У представленій днями версії Fіrefox з індексом 1.5.0.8 усунуто декілька небезпечних уязвимостей. Діри, що є присутніми у попередніх версіях браузера, можуть використовуватися зловмисниками з метою організації DoS-атак на віддалені комп’ютери, обходу певних обмежень безпеки, проведення XSS-атак і виконання на машині жертви довільного шкідливого коду. Крім того, програмісти Mozilla внесли ряд змін, що дозволили підвищити стабільність роботи браузера.

Співтовариство Mozilla.org має намір випускати обновлення безпеки для версій браузера Firefox з індексами 1.5.х аж до 24 квітня наступного року. Після цієї дати підтримка продукту буде припинена.

Утім, уже зараз усі бажаючі можуть завантажити більш надійний браузер Firefox 2.0, випущений минулого місяця. У Firefox 2.0, нагадаємо, з’явилися антифішинговий фільтр, вбудовані засоби перевірки правопису і граматики, підтримка JavaScript 1.7 і удосконалений механізм підтримки RSS. Браузер доступний у версіях для операційних систем Microsoft Windows, Apple Mac OS і Linux.

По матеріалам http://www.secblog.info.


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.