70% сайтів в Інтернеті уразливі для хакерів

17:56 28.02.2007

Відповідно до нового дослідження компанії Acunetix близько 70% вебсайтів мають слабкі місця в системі захисту. Що робить їх уразливими для атак хакерів. Раніше я писав про статистику веб атак, від даної секюріті компанії.

Рік тому компанія інтернет-безпеки Acunetix запустила проект по моніторингу веб-сайтів. Компанія зайнялася дослідженням на уразливість як комерційних, так і некомерційних сайтів. У результаті було проаналізовано близько 3200 веб-сайтів. Підсумок такий: 70% сайтів, відповідно до досліджень Acunetix, мають середній чи високий рівень уразливості. Імовірність використання хакерами слабких місць у системі захисту цих веб-сайтів для крадіжки інформації “неймовірно висока”, стверджують аналітики компанії.

“Результати дослідження демонструють, що проблема безпеки інтернет-додатків начисто ігнорується”, заявляє віце-президент компанії Acunetix Кевін Велла. “Статистика, зібрана Acunetix, повинна змусити компанії більш серйозно відноситися до ризику стати жертвою атак інтернет-злочинців. Недавні голосні хакерскі атаки достатньо довели, що ця проблема як ніколи актуальна”.

Згідно опублікованим недавно даним дослідження фахівців з університету Меріленда (США), хакерскі атаки в Інтернеті відбуваються кожні 39 секунд. І в середньому в Інтернеті їх буває щодня 2244.

Також у ході проведення моніторингу було з’ясовано, що 91% усіх проаналізованих веб-сайтів володіють якими-небудь слабкими місцями в системі захисту. На один веб-сайт, як правило, приходиться до 66 дір у системі безпеки. У загальному ж аналітики Acunetix нарахували 210000 уразливих місць у системах безпеки 3200 веб-сайтів.

По матеріалам http://www.secblog.info.

Зазначена проблема має місце (що я щоденно доводжу власною працею) - проблемам безпеки не приділяється достатьно уваги. І сайти в Мережі в переважній більшості випадків мають уразливості (що добре видно з моїх новин). Єдине про що не згадала компанія Acunetix в своєму дослідженні - це про уразливості на їх власному сайті acunetix.com ;-) , про що я раніше писав.


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.