Місяць багів в PHP

20:41 28.02.2007

Фахівець в питань безпеки в PHP, Стефан Ессер, запланував відкрити Month of PHP Bugs. В якості Місяця багів в PHP був обраний березень (тобто акція ось-ось почнеться). Про що ви вже могли чути з інших інформаційних джерел.

Дана акція подібна до інших акцій “місяць багів в …”, які регулярно проводяться секюріті експертами останнім часом (остання акція, Month of Apple Bugs - це місяць багів в Mac OS X та інших продуктах Apple, що пройшла в січні). Тільки в цьому випадку інформація буде про діри в безпеці PHP (як самого інтерпретатора, так і можливо пов’язаних з PHP бібліотек).

Враховуючи, що березень почнеться вже завтра :-) , ми можемо разраховувати на нову й цікаву інформацію відносно PHP. Так що з наступного дня починаємо спостерігати за цим проектом - Місяцем багів в PHP (нас очікує як мінімум 31 уразливість, якщо Стефан не почне публікувати інформацію більше як про одну дірку за добу). Очікуйте інформацію в мене на сайті та на сайті Стефана Ессера. Розробникам мови PHP варто бути на поготові.


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.