Місяць багів в PHP: день перший

20:47 01.03.2007

Пішла жара… розпочався Month of PHP Bugs 8-) , як повідомив сьогодні Стефан Ессер. Про даний проект я згадував учора - Місяць багів в PHP, котрим був обраний березень - це новий проект, мета якого публікація інформації про діри в безпеці PHP.

Як повідомляється на офіційному сайті проекту в перший день, як раз при відкритті цього проекту, було повідомлено про три уразливості в PHP.

Тому перший день Місяця багів в PHP видався жарким :-) , подивимося що приготував нам Стефан на завтра.


4 відповідей на “Місяць багів в PHP: день перший”

 1. trovich каже:

  Бляяяя, він ше й сплойти викладає одразу. Оце задниця….
  Це ризикує перетворитися на “пів року геморою” ги ги

 2. MustLive каже:

  Так, і описи багів і експлоіти для них. Так що всім буде весело і спекотно :-) .

  Місяць вийде напруженим і доволі спекотним, особливо для розробників PHP. Ось почитай про другий день Місяця багів в PHP.

 3. trovich каже:

  Перші жертви МБП :mrgreen:

  phpMyAdmin 2.10.0.2 is released

  The “Month Of PHP Bugs” reveals some PHP vulnerabilities. MOPB-02-2007
  (PHP Executor Deep Recursion Stack Overflow) uses phpMyAdmin as an example to show a recursion vulnerability in PHP, for which a workaround is provided in version 2.10.0.2.

  Маєш ще якісь подібні відомості?

 4. MustLive каже:

  trovich, з приводу жертв МБП :)

  Як я вже тобі повідомляв з початку місяця я був без нормального доступу в інтернет, тому за новинами сильно можливості не мав стежити - лише встигав накопичувати новини, але не обробляти (та вже давно я настільки зайнятий, що не встигаю всі секюріті новини обробляти в реальному часі, настільки їх багато і цей потік тільки збільшується).

  Добре, що я вже нарешті маю нормальний доступ в інет (з суботи) - змінив провайдера. Тому і новини буду більш оперативно обробляти. Зараз працюю на повну силу.

  Але одну подібну новину я маю (ще з початку місяця): це уразливість в mod_security, яка призводить до обходу фільтрів (причому як в PHP, так і в інших мовах). Про це можеш довідатися з останнього посту в блозі Стефана (після чого він його тимчасово закрив), в записі mod_security POST Rules Bypass Vulnerability на сайті MOPB. А також можеш прочитати відповідь модсекюрівців.

  З цього приводу я написав в пості про Місяць багів в PHP. Так як Стефан торкнувся теми, над якою я і сам давно працюю. Тому це він не дуже в тему опублікував цей бонусний баг :| (проте чим більше досліджень та метеріалів, тим краще). Матеріал від мене на тему обходу фільтрів в mod_security очікується.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.