Місяць багів в MySpace

21:40 31.03.2007

З проектом Місяць багів в PHP ви вже знайомі - про нього я пишу цілий місяць :-) , тому мусили чути про нього. Цей проект проходив у березні. А також могли чути про поредні місяці багів, такі як Month of Apple Bugs (у січні), а також минулорічні проекти Month of Kernel Bugs та Month of Browser Bugs.

Так от, деякий час тому, був анонсований новий проект - Місяць багів в MySpace. Як повідомляє RSnake в пості Month of MySpace Bugs. Цей проект запланований на квітень! Так що вже скоро :-) - з завтрашнього дня почну публікувати інформацію про перебіг цього заходу.

Основна мета цього місяця багів, яку собі поставили його засновники Mondo Armando та Mustachio - це публікація щоденно, на протязі місяця, багів в відомому порталі MySpace. Можете ознайомитися з офіційним анонсом цього заходу - OFFICIAL ANNOUNCEMENT: April 2007 is the Month of Myspace Bugs, Yuss!. Квітень передбачається доволі спекотним.

До речі, я сам вже давно планую провести власний Місяць бігів. Над цим думаю з початку березня, тому очікуйте на нові й цікаві місяці багів ;-) . Враховуючи, що квітень вже зайнятий Місяцем бігів в MySpace, то буду планувати свій проект на травень. Очікуйте на офіційний анонс про цю подію.


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.